Posts Tagged ‘juru kiaulyciu ligos’

Kur rasti pigių Pet tiekimo, išlaikyti savo atsivežti kartu

Thursday, September 27th, 2012

Turinti pet kaip šuo ar katė yra gana paprasta. Be jūsų konkurso mylintis priežiūra, jums reikės atitinkamų prekių, išlaikyti juos laimingas, patogiai ir sveikai. Žinoma, atsižvelgiant į specifinius jūsų naujas be namų; Jūs galite gauti šias atsargas bet naminių gyvūnėlių parduotuvėse, arba su produktais.

Bet ką daryti, jei esate naminių savininkas su daugiau nei viena gyvūnų ir dar planavimo daugiau? Tikrai daug savininkai mano, kad daugiau yra geriau, ypač su papildoma nauda dėl draugė. Tačiau, turinti kelis augintiniai reikia aiškiai atsižvelgti ypač palei išdavimo išlaidos, susijusios su naminių reikmenys nuo jų maisto, patalyne, žaislai ir grooming produktai. Visas šias išlaidas galima greitai reklama sukaupti ir prieš ilgas, jūs gali susidurti su neišvengiama užduotis nuspręsti, kuris iš jūsų nuostabus gyvūnų mesti
Skaityti toliau “Kur rasti pigių Pet tiekimo, išlaikyti savo atsivežti kartu” »

Svarbių faktų apie triušio priežiūros

Monday, January 9th, 2012

Šėrimas: Triušių turėtų silkografija gauti parduodant granuliuotus maisto ir maisto turėtų būti aukštos kokybės, nes jie turi tendenciją kristi nedarbingumo greitai po valgio sužiedėjusio maisto. Vidutiniškai 120 maisto per dieną gms yra reikalaujama. Tačiau, veisimui, vidutiniškai 90 gms maisto per dieną yra pakankamai. Maisto turėtų būti daug žalia daiktų, tokių kaip ramės, Taukė, bananų lapai ir daržovių atsižvelgiant kontroliuojama sumas. Bandyti išvengti šėrimo salotos. Siekiant išvengti nuostolių, rekomenduojama, kad jūs padidinti skaičių maitinimas, bet ne maisto vieno valgymo suma. Vanduo turi būti švarus ir gausiai.
Skaityti toliau “Svarbių faktų apie triušio priežiūros” »